721 121 658

zamosc@wikana.pl

Delia Park – nowa
inwestycja w Zamościu


Delia Park spełni marzenie osób , które chcą mieszkań w najlepszej lokalizacji w mieście, jak również osób ceniących ciszę i otaczającą zieleń. Usytuowanie inwestycji pozwala na szybki dostęp do bogactwa całego miasta. W bliskiej odległości znajdują się: sklepy, szkoły, przedszkola, kościół, basen, sąd oraz przystanki autobusowe. Doskonałe położenie pozwala na szybki dojazd w każdą część miasta.

W pierwszym etapie zostanie wybudowany budynek B1


Sześciokondygnacyjny budynek z pięcioma klatkami schodowymi, wyposażony zostanie w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również na kondygnację podziemną, w której znajdą się dwa wielostanowiskowe garaże. Lokale mieszkalne zostały precyzyjnie przygotowane i dopracowane pod kątem liczby pomieszczeń oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji przestronne ogródki, a lokale zlokalizowane na wyższych piętrach wyposażone będą w funkcjonalne balkony. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, dzięki czemu będą pełne światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na otaczającą zieleń. Na kondygnacji podziemnej ulokowane zostaną wielostanowiskowe garaże, a dodatkowo dla komfortu mieszkańców dostępne będą funkcjonalne komórki lokatorskie.

Architektura osiedla


Architektura Osiedla utrzymana będzie w eleganckim ponadczasowym stylu. Proste bryły budynków oraz stonowana kolorystyka to cechy charakterystyczne dla Delia Park.
Spójny projekt Osiedla zakłada powstanie dróg wewnętrznych, chodników, oświetlenia terenu, a także mała architektura , a wszystko otoczone zaprojektowaną zielenią, tak by przyszli mieszkańcy mimo lokalizacji w centrum, mieli chwilę wytchnienia i relaksu.
Zadbaliśmy również by każdy mieszkaniec miał zapewnione miejsce postojowe dla swojego auta. Każdy z budynków będzie posiadał parkingi na kondygnacjach podziemnych oraz na zewnętrzne miejsca postojowe miejsca postojowe.
Projektując Osiedle Delia Park myślimy o wszystkich naszych mieszkańcach, dlatego duża uwagę poświęcamy najmłodszym i z myślą o nich został zaprojektowany przestronny i bezpieczny plac zabaw.

Funkcjonalność osiedla

 • Funkcjonalny układ mieszkań
 • Metraż już od 30 m2
 • Parkingi podziemne
 • Naziemne miejsca postojowe
 • Przestrony plac zabaw i tereny rekreacyjny
 • Ogrzewanie z sieci miejskiej we współpracy z systemem Logoterm

Delia Park to:

528
MIESZKAŃ

Zaprojektowane budynki doskonale wpisują się w nurt nowoczesnego budownictwa.

METRAŻ
OD 30 DO 60m2

W ofercie znajdują się kawalerki,
mieszkania 2-,3-pokojowe i przestronne mieszkania 4 pokojowe

Wyjątkowa
lokalizacja

Inwestycja położona w Zamościu przy
ul. Bohaterów Monte Cassino

PRZESTRONNE
OGRÓDKI I BALKONY

W ofercie znajdują się lokale wyposażone w ogródki lub balkony

Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb

 • metraż od 30 do 60 m2
 • od 1 do 4 pokoi

  Masz pytania?

  Napisz do nas!  721 121 658
  zamosc@wikana.pl

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wikana

  * pola wymagane